Kova Burcu Nasıl Giyinir?

Özgür ve sıra dışı bir ruha sahip olan kova burcu giyim sitili konusunda aykırı olmayı sever. Yönlendirilmekten ve yönetilmekten hoşlanmadığı için modayı pek önemsemez. Modern giyim tarzını sever. Fakat kendi yarattığı özgün giyimleri daha çok önemser ve ön planda tutar. Farklı modelleri, farklı tasarımları kendine uygun bir biçimde uyarlayan kova burcu giyim konusunda oldukça konforuna ve rahatına da düşkündür. Bazen giyim sitillerini kendisine göre uyarlaması onu sıkabilir. Bu yüzden dışarı çıkarken daha pratik bir giyim yöntemi seçebilir ve eline geçen kıyafeti direkt üzerine alıp çıkabilir.

Kova Burcu İş Hayatında Nasıl Giyinir?

İş hayatında daha çok rahat bir giyim tarzını seven kova burcu, şık ve farklı giyim sitillerini denemekten asla çekinmez. Onun giyim tarzının özgün ve yeniliklere açık olduğunu sizin de astroloji ile aranız iyiyse bilirsiniz. Her konuda olduğu gibi giyim konusunda da oldukça mükemmeliyetçi bir burç olan kova burcu işinde de hassas ve özenlidir. Bu onu yeni ve farklı olan giyim sitillerinin peşinden sürükler. Kova burcu kadını iş hayatında takıyı, platform ayakkabıyı ve şık elbiseleri tercih ederken, kova burcu erkeği ise modaya uygun modern ve yenilikçi giysileri tercih eder.

Kova Burcunun Aksesuar Seçimi Nasıldır?

Sıra dışı ve farklılık kova burcu için vazgeçilmez bir durumdur. Hem teknolojik hem de modaya uygun aksesuarlar onun için önemlidir. Kova burcu kadını her türlü giyimine uygun takı takmayı sever. Geniş gözlükler, renkli çantalar ve farklı yaratıcı şapkalar kova burcu kadını için en önemli aksesuarlardandır. Kova burcu erkeği ise daha çok teknolojik ve yeni çıkan her türlü (saat, yüzük, bileklik gibi) aksesuarları tercih eder.

Kova Burcuna Nasıl Bir Hediye Alınır?

Kova burcuna giyimle ilgili bir hediye almak istiyorsanız özellikle renk seçimine dikkat etmelisiniz. Onun dolabında beyaz, gri ve siyah giysileri göremezsiniz. Daha çok renkli ve asimetrik kesimlerden hoşlanan kova burcu ayrıca bol cepli pantolon ve tulumları tercih eder. Modeli geçmiş kıyafetlerden hoşlanmaz. Onları mutlu etmek için hoş ve değişik kokulu parfüm setleri ve modern, konforlu ve rahat giysiler, birbirinden değişik ilgi çekici aksesuarları tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir