İkizler Neden Çift Karakterlidir?

İkizlerin, çift karakterli oldukları yönünde yaygın bir kanı vardır. Çift karakterli ikizlere rastlayanlar olabilir. Lakin asıl değişkenlik karakterlerinde değildir. Doğru bildikleri ve inandıkları değerleri her zaman savunur, bu değerlerin arkasında dururlar. Bir gün ak dediklerine yarın fikrim değişti kara diyorum, denemezler. Yalan söylemek ise onların doğasına terstir. Gezegenlerin dili astroloji, onların yalancı olduklarını hiç bir zaman söylememiştir. Dürüstlerdir. Çevreleri tarafından güvenilir olarak gösterilen insanlardır. Öyleyse öncelikler çift karakter ile kastedilen nedir? Her gün başka bir insan mı çıkmaktadır ikizlerin içinden. Etik ve manevi değerleri sağlam ve değişmez olan ikizler için değişken olan ruh halleridir. Karaktersiz insanlar hiç bir zaman olmamışlardır. Karakterinin çift karakter olmasına sebep olan gizli plandaki ruh halleridir.

İkizlerin Değişken Ruhunun Yaşamlarına Etkisi?

Hava durumu her gün aynı mıdır? Uyandığımız zaman her zaman güneşli bir hava ile mi selamlaşırız. Yağmurlu havalar, güneşli havaları kovalamaz mı? Yağmurlu havalar ya da kasvetli havalar bizi nasıl etkiler? İçimiz sıkılmaz mı? İkizler, hava durumu gibidir. Onun ruhu meteorolojinin görünür yüzüdür. Şöyle ki; bazen neşeli ve mutlu iken aniden hüzünlü ve suratsız bir ifade takınabilir. Bu durumun illa ki bir sebebi de olması gerekmez. Anlık ruh değişimleri insanların zihninde ille belirli sebeplere bağlanmalıdır. Sebepsiz değişim gösteren ikizler ise çevresince yeterince anlaşılamaz. İkizler bu değişimleri nedeni ile farklı ve zor olarak çoğu zaman algılanmaktadır. Dengesiz ve çift karakterli oldukları yaftası ise tam bu sebeple onlara yapıştırılmıştır. Bu durumu anlayabilmeleri zor olan diğer burç mensupları, ancak empati ile ikizleri değerlendirdiğinde onları yargılamaz. Aman bu da dengesiz, bir öyle bir böyle davranıyor, demez.

İkizler Beyni İle Dost mudur?

İkizler, genel olarak mantığına daha çok kulak verir. İnsan beyni ise akıl oyunları düşünüldüğünde çoğu zaman çok farklı düşünmemize yol açar. Kafasının içinde aynı anda birden çok düşünceler dans ederken ikizlerin çok durağan davranması düşünülemez. Kimi zaman düşüncelerinin hızlı ve yoğun olması, çift karakterli olarak algılanmasına yol açacaktır. Çünkü düşündükçe farklı seçenekler bulup, bu seçeneklerin peşinden gitmeye ve onları denemeye çalışacaktır. Bu deneme ve yanılmalar, yine çift karakterli oldukları yönünde yorumları işitmelerine neden olacaktır. Yaşamları boyunca bu etiket ile yaşayacaklarını bilirler. Bundan kaçmak yerine bu duruma alışmaları gözünüze batmasın. Varamadığın köyün yanında yat deyimi onlarla hayat bulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir