En Moda Erkek Mont Trendleri

Kış mevsiminin yaklaşması ve havaların da dönem dönem yağışlı ve soğuk olmaya başlaması ile birlikte artık dış giyim alanındaki tasarımlardan da seçim yapmamız gerekiyor. Tıpkı biz bayanlarda olduğu gibi; erkekler için de farklı dış giyim tasarımları piyasadaki yerini alıyor. Özellikle de mont bu noktada ön plana çıkıyor ve birçok erkeğin seçimi oluyor.

Erkekler için özel olarak tasarlanan montlar, yeni yılda da yine farklı seçenekleri ile karşılarına çıkacak. Genelde bayanların mont tasarımlarında daha fazla seçenek olsa da; yeni yılda erkekler için üretilen montlarda da oldukça geniş bir yelpaze yer alıyor. Gerek kot tarzı ile şapkonu olan montlar, gerek şişme montlar, gerek klasik montlar ve gerekse de kalın yapıları ile dikkat çeken montlar; erkeklerin kış mevsiminde soğuktan korunmaları ve kışa uygun bir tarz oluşturmaları adına karşılarına çıkıyor.

Yeni yıl için özel olarak tasarlanmış olan erkek mont modelleri içerisinde; genel olarak siyah, lacivert ve kahverengi ön planda oluyor. Aynı zamanda yeşil renkli montlar da yine fazlaca rağbet görüyor.

Birçok Marka Erkekler İçin Mont Tasarlıyor

Piyasada yer alan markaların birçoğu, erkeklerin için de özel olarak mont tasarlıyor ve satışa sunuyor. LC Waikiki, Defacto, Lewis, Koton, Zara Giyim markaları gibi birçok marka; mağazaları aracılığıyla erkeklere istedikleri montu satın alma fırsatı tanıyor. Farklı boyutları ile piyasada yer alan montlar arasından erkekler en çok kısa yapıdaki montları tercih ediyorlar. Ancak ofis ya da şirket ortamında iş yapanlar; uzun yapıdaki montlara yöneliyorlar. Zira bu tarz montlar; takım elbiselerin üzerinde çok daha şık duruyor. Yeni erkek mont modellerinde; farklı boylarının yanı sıra, farklı kumaşları, farklı renkleri ve bedenleri ile dikkat çeken birçok farklı tasarımı bulunuyor. Bu arada sade ve tek renk montların yer aldığı erkek reyonlarında; kare desenli montlar da fazlasıyla yer alıyor.

Fermuarlı ve düğmeli yapıdaki farklı mont modelleri sayesinde herkes istediği montu seçebiliyor. Genelde iş hayatı için kombin oluşturan baylar düğmeli montlara yönelirken; günlük yaşantıda ise fermuarlı montlar kolaylık teşkil ettiği için tercih görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir