Nude Ruj Kullanma Rehberi

Nude rujları doğru kullanırsanız makyajınızda harikalar yaratabilirsiniz. Nude ruj nasıl kullanır işte o soruların cevabı.

  1. Nude ruj ten rengine yakın varla yok arası şeffaf bir renktir. Yüzünüzde belli bir yere dikkat çekmek için kullanabileceğiniz bir makyaj malzemesidir. Nude ruju kimler nasıl kullanmalıdır.
  2. Açık tenliler pembemsi ve şeftali tonlarını tercih etmelidirler. Böylece teninizle rujunuz arasında doğal bir görünüm elde etmiş olursunuz. Hafif bir fondöten ve allıkla tamamladığınızda her şey susar makyajınız konuşur.
  3. Buğday tenliler kahverengine yakın şeftali tonlarında nude ruj tercih etmelidirler. Göz makyajınıza vurgu yapabileceğiniz gibi rimel sürüp allıkla renk katabilirsiniz. Genel olarak dikkatleri yüzünüze toplayacaktır.
  4. Koyu tenliler bordo ve kahverengiyi çalan belirgin gül rengi tonları daha uygun olacaktır. Rimel ve eyeliner özellikle gece dışarı çıkıyorsanız harika bir seçim olacaktır.

Nude ruj kullanımıyla ilgili genel bir uyarı

Makyaj yapmayı sevmeyen biriyseniz eğer nude ruj tam bana göre diyebilirsiniz. Eğer böyle düşünüyorsanız fena yanılıyor olabilirsiniz. Renk geçişi olmayan bir teni bu ruj daha renksiz cansız gösterebilir. İddialı bir makyaj yapmak istiyorsanız nude ruj kullanmayın. Dudakların sönük kalacağı bir makyaj iddialı sayılmaz. Nüde ruj dışında diğer makyaj malzemeleri asla koyu olmamalı. Makyajda tezatlıklar hoşluk yaratır aşırı renkler sadece rahatsız edici olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir